Uwolnij swoją kreatywność!


Zacznij teraz swoją przygodę z CottonBee.pl.

KROK 1

Wybierz materiał

Do wyboru masz dziewięć materiałów do szycia o różnym splocie, fakturze i gramaturze. Wszystkie tkaniny posiadają certyfikat OEKO-TEX. Zamów Próbnik tkanin i dzianin za 1 PLN

Zamów próbnik

KROK 2

Zaprojektuj wzór!

Zaprojektuj i wyślij swój wzór, a następnie za pomocą naszego serwisu określ jego wielkość i sposób powtarzania na materiale.

Skąd wziąć wzór

KROK 3

Kupuj ile chcesz!

Brak minimalnej wielkości zamówienia. Specjalnie dla Ciebie, bez dodatkowych opłat, możemy wydrukować nawet kilkadziesiąt centymetrów Twojego materiału. Testowe próbki 20x20 cm w cenie 10 zł, metr bieżący już od 59 zł.

KROK 4

Ciesz się unikalnym materiałem!

Tkaniny i dzianiny produkujemy na indywidualne zamówienie. Cały proces może trwać do 5 dni roboczych od chwili przekazania zamówienia do produkcji. Dokładamy wszelkich starań, abyś czekał na swój materiał jak najkrócej.

Rewelacja! Zaczynam natychmiast

Zaprojektuj i wyślij wzór który chciałbyś nadrukować na swoim materiale. Skorzystaj z naszej aplikacji żeby określić jego wielkość i sposób powtarzania na materiale.

Chcę zaprojektować materiał

Super! Chcę najpierw zobaczyć wasze materiały

Wybieraj spośród pięciu tkanin bawełnianych i czterech dzianin o różnym splocie i gramaturze. Możesz zamówić próbnik, który zawiera niezadrukowane próbki naszych materiałów w rozmiarze 10x10cm.

Zobacz materiały Cottonbee
Pomoc
Zamów próbnik
Zamów próbnik tkanin i dzianin za 1 PLN

Dotknij i przekonaj się jak wyglądają nasze materiały. Próbnik zawiera niezadrukowane próbki
w rozmiarze 10x10cm wszystkich
materiałów dostępnych w CottonBee.pl.

Zamów próbnik

Zamów próbnik