Uwolnij swoją kreatywność!


Zacznij teraz swoją przygodę z CottonBee.pl.

KROK 1

Wybierz materiał

Do wyboru masz sześć tkanin o różnym splocie, fakturze i gramaturze. Wszystkie tkaniny posiadają certyfikat OEKO-TEX. Zamów Próbnik Tkanin za 1 PLN

Zamów próbnik

KROK 2

Zaprojektuj wzór!

Zaprojektuj i wyślij swój wzór, a następnie za pomocą naszego serwisu określ jego wielkość i sposób powtarzania na materiale.

Skąd wziąć wzór

KROK 3

Kupuj ile chcesz!

Brak minimalnej wielkości zamówienia. Specjalnie dla Ciebie, bez dodatkowych opłat, możemy wydrukować nawet kilkadziesiąt centymetrów Twojego materiału. Testowe próbki 20x20 cm w cenie 9 zł, metr bieżący już od 44 zł.

KROK 4

Ciesz się unikalnym materiałem!

Tkaniny produkujemy na indywidualne zamówienie. Cały proces może trwać do 5 dni roboczych od chwili przekazania zamówienia do produkcji. Dokładamy wszelkich starań, abyś czekał na swój materiał jak najkrócej.

Rewelacja! Zaczynam natychmiast

Zaprojektuj i wyślij wzór który chciałbyś nadrukować na swoim materiale. Skorzystaj z naszej aplikacji żeby określić jego wielkość i sposób powtarzania na materiale.

Chcę zaprojektować materiał

Super! Chcę najpierw zobaczyć wasze tkaniny

Wybieraj spośród sześciu podstawowych tkanin bawełnianych o różnym splocie i gramaturze. Możesz zamówić próbnik który zawiera niezadrukowane próbki naszych tkanin w rozmiarze 10x10cm.

Zobacz tkaniny CottonBee
Pomoc
Zamów próbnik
Zamów próbnik tkanin
CottonBee.pl za 1 PLN

Dotknij i przekonaj się jak wyglądają nasze tkaniny.
Próbnik zawiera niezadrukowane próbki
w rozmiarze 10x10cm wszystkich
tkanin dostępnych w CottonBee.pl.

Zamów próbnik

Zamów próbnik